Lekarze Pszczyna

lekarz Lilianna Jastrzembska

Optyk OKULUS
Chrobrego 19
43-200 Pszczyna

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Joanna Ciosek

Internista, Kardiolog

Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Maria Tomala

Psychiatra

Bogedaina 16
43-200 Pszczyna

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Katarzyna Wilgus-Kubica

TRAUMA-DENT
ul. Słoneczna 4
43-200 Pszczyna

Najlepszy lekarz polecam z całego serca prowadziła dwie moje ciążę zawsze były wszystkie badania wykonywane

lekarz Tomasz Wilczyński

Optyk OKULUS
Chrobrego 19
43-200 Pszczyna

mam nadzieje ze to super specjalista.....w koncu tyle precyzyjnych operacji zaliczył ze wybieram jego do zabiegu /na siatkowce/.

lekarz Jakub Kukier

Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
dr. Witolda Antesa 1
43-200 Pszczyna

Wspaniały kompetentny kardiolog. Wiedza i pasja widoczna przy pierwszym spotkaniu. Bardzo pomógł mojej mamie. Podejście do pacjenta niespotykane w naszym szpitalu w Łomży. Przywrócił mi wiarę w człowieka, że jeszcze są tacy wyjątkowi ludzie jak On. Dziękuję bardzo i życzę sukcesów w każdej dziedzinie życia. Barbara Dolecka.
Opinia dodana przez: Barbara

Sylwia Kościelny

Dietetyk

Szkoła rodzenia Kobietowo
ul. Bogdaina 3
43-200 Pszczyna

Świetne podejście do pacjenta,rzetelność, uprzejmość,miła rozmowa,pomaga idealnie przy pozbyciu się zbędnych kilogramów! Serdecznie polecam wszystkim Panią Sylwię-Dietetyk.
Opinia dodana przez: Halis

lekarz Agnieszka Grądek-Motyl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Jestem pacjentem Pani Doktor od 2 lat. Leczę się siatkówkę w Klinice Okulistycznej przy ul. Ceglanej w Katowicach. Pani Doktor przyjmuje mnie na wizytach kontrolnych. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba, czuję się dobrze zaopiekowany przez nią i otrzymuję pełną informację o stanie mojego wzroku. Polecam Panią Doktor innym pacjentom okulistycznym. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej
Najwyższy poziom w każdej z powyższych kategorii : Kompetencje ,tłumaczenie choroby i leczenia, kompleksowość podejścia, uprzejmość oraz czas poświęcony pacjentowi. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Karol Koczy

Bolesława Śmiałego 33/2
43-200 Pszczyna

Bardzo dobry, pewny tego, co robi lekarz. Jak trafiłem kiedyś na niego w Oświęcimiu, podjął na SOR tego szpitala decyzję błyskawiczną, jak się okazuje trafną. Serdecznie polecam. Mało kto wie, ale jest on anestezjologiem, a w tej specjalizacji często przecież jest tak, że trafna lub nietrafiona, szybko podjęta decyzja dla pacjenta oznacza żyć albo umrzeć. Młody, ale bardzo ambitny, dobry medyk.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Zofia Wrona

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum św. Ojca Pio
M. C. Skłodowskiej 1
43-200 Pszczyna

Polecam z czystym sumieniem Panią Zosie ;) Cierpliwa. wręcz przewrazliwiona na punkcie pacjenta ale i ostrożna, nie skąpi na badaniach :)
Opinia dodana przez: Gabi
Dr Adam to lekarz z powołania. Uwielbiam to zrozumienie moich dolegliwości i indywidualne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iw Onka

lekarz Marek Przytarski

Neurolog

Pszczyński Ośrodek Reh.-Terapeutyczny
Pszczyna u. Antesa 1
43-200 Pszczyna

Profesjonalista z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo dużą wiedzę, nie przepisuje niepotrzebnie leków jeżeli nie widzi takiej potrzeby a pod względem tłumaczenia choroby i leczenia nie ma sobie równych. Ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłem się u wielu neurologów (w tym u profesorów zwyczajnych), ale to Pan dr Przytarski jest zdecydowanie najlepszy. Zdecydowanie polecam.

lekarz Jarosław Skulski

Rubinowa 20
43-200 Pszczyna

Polecam dr. Jarosława Skulskiego . Konkretny lekarz o szerokiej wiedzy , kompetentny, zaangażowany no i przede wszystkim skuteczny . Wie jak podejść do tematu . Naprawdę polecam , właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Miron Chumięcki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe
ulica Cieszyńska 9
43-200 Pszczyna

Najlepszy lekarz na świecie ! Kompetentny, godny zaufania, miły, uprzejmy. Ma super podejście do dzieci, wszystko tłumaczy z uśmiechem na twarzy. Ma zawsze czas do pacjenta. Wszystko wnikliwie i dokładnie analizuje, pyta, a dzięki temu dobiera odpowiednie leczenie i stawia trafne diagnozy. Nigdy nie odmawia pomocy, nawet wtedy, kiedy nie leżeliśmy na oddziale, a nasz pediatra miał dużo pacjentów i nie dał rady syna zobaczyć w danym dniu, to wystarczyło ...
Opinia dodana przez: Anna B. - mama Dawidka

lekarz Grzegorz Kielan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOKAWA
ulica Katowicka 23
43-211 Pszczyna

Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie. Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W

mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Symetria Monika Fuchs
Partyzantów 21
43-200 Pszczyna

Jestem bardzo zadowolny z diety od Pani Dominiki (a nie jest to moja pierwsza próba odchudzania - natomiast pierwsza u Pani Dominki). Po 4 miesiącach schudłem 18 kilogramów. Odkąd skończyłem dietę, minęło już ponad pół roku i brak efektu JOJO. Pani Dominika jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Omawia wszystko bardzo precyzyjne a samo wyprowadzenie z diety również zasługuje na ogromną pochwałę.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr Wojciech Rydzewski

NZOZ Szpital w Pszczynie, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Antesa 6
43-200 Pszczyna

Jestem zachwycony profesjonalizmem doktora Wojciecha Rydzewskiego - znakomitego Ortopedy, który kompleksowo zajął się leczeniem mojego kręgosłupa, bioder, stóp i rąk. Ulżył mi w bólu, serdecznie i fachowo zajął się moim leczeniem. Lekarz z wielkim powołaniem! Michał, lat 86
Opinia dodana przez: Michał, lat 86

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej
Maków 2
43-200 Pszczyna

Najlepsza Pani doktor jaką spotkałam.Pełny profesionalizm, podejście do każdego pacjenta dorosłego jak i dziecka.Chodzimy całą rodziną i nie wyobrażamy sobie już innej Pani dentystki.Na wizytę czekamy z przyjemnością.Fachowiec w każdym calu.Człowiek czuję się bardzo komfortowo zaopiekowały.Pilecam z całego serca
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Aneta Simka

Lekarz rodzinny

Wodzisławska 78
43-200 Pszczyna

U Pani Doktor leczę się od paru dobrych lat i nigdy się nie zawiodłam. Wiem, że trafiłam do najlepszego lekarza, z jakim kiedykolwiek miałam kontakt. Pani Doktor zawsze wysłucha, jest cierpliwa, pomocna, a zalecone leczenie omawia w sposób odpowiedni, tak aby wszystko dało się zrozumieć. Panie Pielęgniarki również bardzo miłe.
Opinia dodana przez: Katarzyna